Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat wg kolejności zgłoszeń i miejsc w grupach. Pierwszeństwo mają dzieci już uczęszczające do przedszkola oraz ich rodzeństwo. W przypadku, gdy liczba chętnych jest większa niż ilość miejsc, o kolejności przyjęcia decyduje data zgłoszenia. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową. Po zadeklarowaniu określonej ilości dzieci organizowane jest wstępne spotkanie organizacyjne. Na zebraniu rodzice i opiekunowie otrzymają informacje dotyczące funkcjonowania placówki, programu.

Zdecydowani rodzice, opiekunowie podpisują „Umowę o świadczenie usług”.
Możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego w przypadku wolnych miejsc.

W celu zapisania dziecka
do Przedszkola, prosimy o:

• kontakt telefoniczny lub mailowy
  • wypełnienie formularza naboru w wersji elektronicznej i przesłanie go na adres kontakt@tarnowskieprzedszkolemontessori.pl.

Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania informacyjno – rekrutacyjnego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Kolejne spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem.

Zapisy prowadzone są na bieżąco – do wyczerpania planowanej ilości miejsc.

Pragniemy przypomnieć, że nasze Przedszkole jest przedszkolem integracyjnym.

Wpisowe

Wpisowe do Przedszkola to jednomiesięczne czesne. Jest to opłata jednorazowa, bezzwrotna pobierana przy zapisie dziecka, wpłacana przelewem na konto przedszkola w dniu podpisania umowy.
Istnieje możliwość rozłożenia kwoty wpisowego na 2 raty - po wcześniejszym ustaleniu indywidualnie z każdym rodzicem.

Czesne

Czesne (opłata miesięczna) w Przedszkolu wynosi 730 PLN. Czesne opłacane
jest z góry przelewem na konto przedszkola do piątego dnia każdego
miesiąca. W cenie czesnego dodatkowo język angielski, gimnastyka
korekcyjna/joga, język francuski/hiszpański, sensoplastyka, kulinarne,
sztuka oraz ubezpieczenie NNW.

Posiadacze Karty Tarnowskiej Rodziny otrzymują zniżkę na pierwsze
dziecko w wysokości 20%, na drugie w wysokości 20% oraz na trzecie w
wysokości 30%. Zniżki nie łączą się i nie obejmują wpisowego.

W naszym przedszkolu działa program stypendialny dla rodzin w trudnej
sytuacji. Pozwala on na obniżenie czesnego o 50% dla maksymalnie sześciu
rodzin. Do 30 września każdego roku wniosek z pisemnym uzasadnieniem
prośby należy złożyć u dyrektora przedszkola. Stypendium jest
przyznawane na jeden rok szkolny, od października do sierpnia.

Opłaty dodatkowe

• karate, robotyka LEGO, religia (dla chętnych)
  • zajęcia logopedyczne oraz terapia SI - dla Dzieci ze wskazaniem
  • wyjazdy poza przedszkole: do teatru, muzeum, zoo etc.

Wyżywienie

Stawka żywieniowa wynosi 17,50 zł dziennie za 3 posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek). W przypadku nieobecności dziecka Przedszkole zwraca stawkę żywieniową za każdy dzień nieobecności dziecka, jednakże po zgłoszeniu na dzień wcześniej do godz 20.30 przez rodzica bądź opiekuna.

Żywność dostarcza nam firma Ja Cię Nakramię.

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić